APIE ĮMONĘ

Nuo 2006 metų projektuojame, gaminame, montuojame unikalius ir standartinius metalo gaminius.

Grakštūs ir plastiški gaminiai, tokie kaip: gelžbetonio konstrukcijos laiptai, vidaus ir lauko turėklai su stiklo elementais (arba be jų), su nerūdijančio ar juodojo metalo vamzdelių užpildu, su kalviškomis detalėmis, vartaitvoros, balkonai, gaminami kruopščiai ir kokybiškai.

Pagrindinė įmonės veikla – suvirintų metalo konstrukcijų gamyba. Gamybai naudojamos tik sertifikuotos, Europos standartus atitinkančios žaliavos ir medžiagos. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, sertifikuoti suvirintojai, naudojamos šiuolaikinės gamybos technologijos.

Vykdydami užsakymus bendradarbiaujame su tokiomis Lietuvos įmonėmis kaip:

  • UAB Mirigita,
  • AB Panevėžio statybos trestas,
  • UAB Realco statyba,
  • UAB Inreal ir kitomis.

Didžiuojamės savo gaminiais, jie puošia ne tik Lietuvos miestus ir miestelius, bet yra sumontuoti tokiuose megapoliuose kaip Londonas ir kituose Jungtinės Karalystės miestuose.

Mūsų sukaupta patirtis leidžia visus užsakymus vykdyti nustatytais terminais. Gerbiame kiekvieną užsakovą ir atsilyginame jam kokybe.

Užsakovų poreikiai skatina nuolat tobulėti, ieškoti sprendimų. Didėjantis užsakymų skaičiui augina įmonę ir leidžia plėsti savo gamybinius pajėgumus. Nuo 2019 metų galime gaminti gaminius didesnėmis partijomis bei gaminti sudėtingesnes ir didesnes metalo konstrukcijas.

Pagamintą produkciją galime pristatyti į nurodytą vietą. Ir nesvarbu, kokio dydžio ar svorio krovinys. Glaudus bendradarbiavimas su transporto paslaugas teikiančiomis įmonėmis leidžia užtikrinti gaminių pristatymą norimu terminu bei sklandžiai vykdyti suplanuotus tiekimus.